CD PROJEKT RED

The industry leader in creating role-playing games.

Patch 1.10 Changelog

Patch 1.10 – pretty portentous as numbers go. And rightly so, because it’s the largest collection of fixes, improvements and various enhancements we’ve brought to The Witcher 3: Wild Hunt to date. All told, it packs a pretty impressive six hundred changes, including fixes for a load of quests, optimizations that’ll make things smoother on PC and consoles, over one hundred fifty stability improvements to iron out hiccups, additional conversations with key characters that will enhance your relationships with them as well as the story as a whole, and a major and much-awaited fix that should take a good bit of the pain out of dealing with items in the Inventory by improving how items are ordered and sorted. A list of fixes and changes can be found here, and though detailed, it’s hardly exhaustive. In any case, it’s you, the members of The Witcher community, who in no small part made Patch 1.10 possible. The update itself is right around the corner and should be here in a matter of days.

See also

The Evolution of GWENT’s Factions

Imagine for a moment that you are the Lady of Time and Space herself, Ciri, and you’ve just travelled back to November 2016. Would you recognise the GWENT you’ve devoted hundreds of hours to? While it’s enjoyed a loyal following, there are many popular players that weren’t around during the very early days of Closed Beta. This was back when there wasn’t even a ranked mode and a “pro ladder” was the stuff of a Dragons Dream. The archetypes that made up the various factions have been through months of evolution – something which we recently covered in “5 Gwent cards that defined the past” – but with everyone gearing up for Homecoming, let’s take a more in-depth look at how the factions have changed.

Read More
Add comment

6 comments so far...

CyberPsycho Posts: 1696 Joined: 2012-04-03
-Kolejnym problemem są wydarzenia które nie chcą albo nie mają zamiaru się wydarzyć . Pamiętam kiedy grałem po raz pierwszy zadania typu "Teraz albo nigdy" rozpoczynały się po wydarzeniu "Kwestia życia albo śmierci" : Niestety nic takiego się zdarzyło.
Z tego, co pamiętam, tutaj musi być postęp fabularny. Raz mi zadanie zaskoczyło od razu, a drugi nie. Potem przyszedł do mnie kurier z listem od Triss (gdzieś chyba w Oxenfurcie).
Następny problem to sytuacja po ukończeniu zadania fabularnego "Dorwać Juniora" (tym razem postanowiłem że go oszczędzę) i powinienem otrzymać informacje dotyczącą rozmowy z królem Radowidem i poszukiwań Filippy Eilhart , a w późniejszym czasie powinien być zamach na samego Radowida. Z początkiem oszczędzenia Juniora nic takiego się nie wydarzyło i zadania , które chciałem ukończyć tymi drugimi sposobami przepadły.
Zadania związane z zamachem na Radowida zaczynają się po zakończeniu w/w zadań od Triss.
Poser Posts: 8 Joined: 2015-06-15
Dzięki za odpowiedź
Moim głównym problemem był najważniejszy czynnik, czyli kurier od Triss.
Niestety po godzinnym zwiedzaniu Oxenfurtu zwątpiłem na powodzenie tej misji .
Wiedziałem że zadanie "Spisek", czyli zamach na Radowida rozpoczyna się po zakończeniu wątku miłosnego z naszą czarodziejką , lecz problem wystąpił w tym że nie mogłem go ani rozpocząć i zakończyć.
Zadanie Radowida , które miało na celu poszukiwanie Fillipy Eilhart zostało wykluczone już dużo wcześniej .
Nie mam pojęcia co zrobiłem źle , dodatkowo próbowałem na siłę dostać się na statek redańskiego króla i rozpoczynania ponownego dialogu z Triss, lecz bez skutku.
Nie ukrywam swojego rozczarowania , ponieważ specjalnie rozpoczynałem przygodę od początku , gdyż chciałem dokonać innych wyborów fabularnych, by przygotować się do nadchodzącego dodatku.
Zakończyłem już niestety fabułę gry, na tym że Geralt został bez żadnej wybranki , jedynie co zmieniłem od wcześniejszego savegamu to zakończenie troszkę ciekawsze od poprzedniego.
Pewnie zagram ponownie w niedalekiej przyszłości i spróbuje zabić tego parszywego Króla , który i tak nie ma swojej odczarowanej partnerki Addy ( strasznie mnie to irytuję że nawet o niej nie wspomniał , jak było w przypadku drugiej części gry : Może postanowił ją spalić na stosie ^^)
Denerwujące też jest to że zadanie, które ukończyłem w 100% pozytywnie, kończy się niepowodzeniem , jak już wcześniej wspomniałem o zabawie z Dżinem i Yennefer. Twórcy gry , chyba nie przewidzieli tego że ktoś oprze się naszej wspaniałej bohaterce, pachnącej bzem i agrestem, która dodatkowo posiada jakieś niezidentyfikowane kucyki w swojej garderobie.
Podobna sytuacja była w Wiedźminie 2 : Jak wybierało się opcję odkrycia spisku Stannisa przeciwko Saski , te zadanie trzeba wykonać idealnie by zostało zakończone powodzeniem. Pod kontekstem "idealnie" zwracam uwagę na wykonywanie tego zadania element po elemencie tak jak chcieli tego twórcy . Pamiętam jak postanowiłem najpierw porozmawiać z jedną osobą to drugiej nie było , nawet jak znacznik pokazywał że dana postać jest w danym miejscu.
CyberPsycho Posts: 1696 Joined: 2012-04-03
Twórcy gry , chyba nie przewidzieli tego że ktoś oprze się naszej wspaniałej bohaterce, pachnącej bzem i agrestem, która dodatkowo posiada jakieś niezidentyfikowane kucyki w swojej garderobie.
O ile dobrze pamiętam, zadanie mi się odhaczyło, kiedy odrzuciłem Yen, więc pewnie to bug. Aktualnie jestem w trakcie przechodzenia od nowa W3 to to sprawdzę.
CyberPsycho Posts: 1696 Joined: 2012-04-03
@darkness9595 Dobra, sprawdziłem, co z Triss. Kurier powinien ci wyskoczyć zaraz po tym, jak skończy się audiencja, o ile można tak to nazwać, na statku u Radowida. Co do Yennefer, jutro to sprawdzę.
Poser Posts: 8 Joined: 2015-06-15
Udało mi się, wykonałem po prostu jeszcze raz te zadania i bez problemowo ukończyłem grę, tak jak chciałem to zrobić . Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało , na ale cóż . A z Yen dalej mam zadanie w kategorii nieukończone , podobna sytacja nastąpiła po najnowszym patchu : zadanie coś z Novigradem II , także trafiło do zadań nieukończonych.
Dzisiaj także ukończyłem dodatek Serca z kamienia , i jest świetny ^^ .
Szkoda że nie był dłuższy , no ale bez żadnych problemów i bugów udało mi się go zakończyć.
Czekam na Krew i wino :P
CyberPsycho Posts: 1696 Joined: 2012-04-03
@darkness9595 Padłeś ofiarą błędu, bo mi Ostatnie Życzenie zakwalifikowywało jako ukończone mimo odmowy.